NOV INVENTAR ZA NOVE USPJEHE

28.februar 2024.

U OŠ ,,Vuk Karadžić“ tradicija poboljšanja uslova za boravak i rad postaje imperativ. Pored proteklih i uspješno završenih radova u pojedinim učionicama prošlog mjeseca, mjesec februar obilježiće značajna donacija u vidu školskog inventara.

Naime, zahvaljujući jasnom definisanju prioriteta od strane direktorke škole, kao i izuzetnoj saradnji sa dijasporom, danas je naša škola obogaćena obimnim inventarom. 120 klupa, 240 stolica, table, kancelarijski sto i ostali nameštaj krasiće prostorije škole u budućem periodu. Uz pomoć našeg sugrađanina Seada Jusufovića, cjelokupna donacija pristigla je iz škole Savezne Republike Njemačke Hochschule für Wirtschaft und Gesellschaft, Ludwigshafen, sa kojom će se Memorandumom o saradnji nastaviti dalja komunikacija o svim vidovima obrazovanja.

Učenici su sa radošću dočekali novi inventar za koji su se i lično zahvalili u razgovoru sa razrednim starešinama, direktorkom škole i pomoćnikom direktora. Kvalitetne i moderne klupe i stolice učiniće njihov boravak u školi prijatnijim. Osim učenika, zahvalnost su izrazili i zaposleni, koji su nesebično uložili snagu, vrijeme i entuzijazam pri preuzimanju i rasporedu pomenutog školskog nameštaja.

OŠ ,,Vuk Karadžić“ nastaviće sa ulaganjem i unapređivanjem kvaliteta u svim aspektima jer želimo da naša djeca imaju najbolje moguće uslove za rad. Ulaganje u obrazovanje zasigurno je ulaganje u budućnost!