POZORIŠTE IZ BEOGRADA JE STIGLO I U NAŠ GRAD

25. oktobar 2023.

Pozorišna predstava „Pipi Duga Čarapa“ privukla je posebnu pažnju naše djece u srijedu 25.10.2023. godine, koja se odigrala u Domu kulture u Tutinu.

Učenici OŠ „Vuk Karadžić “ su imali prilike da se upoznaju sa  lijepom i duhovitom interaktivnom pričom jedne neobične djevojčice i njenim avanturama. Djeca su aktivno učestvovala tokom cijele predstave, pjevali i smijali se jer im je Pipi na maštovit način prikazala sav sadržaj predstave. Ono što je jako važno ova predstava je kod djece probudila svijest o jednakosti i prihvatanju različitosti, a takođe podstiče djecu na maštu i igru. Na kraju nam je poslala  poruku da je važno drugarstvo, igra, smijeh i ljubav prema cijelom svijetu.