U SUSRET NOVOJ GODINI

17.12.2021.god.

Idući u susret predstojećim novogodišnjim praznicima, učenici odjeljenja II-2, predvođeni učiteljicom Timkom Bakić, danas su posjetili direktoricu naše škole Sadetu Nasufović. Ovom prilikom učenici su joj poklonili čestitke koje su pravili na času likovne kulture, sa molbom da ona te  čestitke prosledi dalje. Pored toga što su se željeli upoznati sa funkcijom direktora škole i  uručiti čestitke, učenici su takođe željeli skrenuti pažnju na tradiciju i vrijednosti pisane riječi, tj.pisanih poruka. Tradicija pisanja novogodišnjih, ili čestitki i pisama bilo koje druge vrste, je nešto što onome kome su namijenjene donosi mnogo radosti i zato ne treba dozvoliti da, kao takva, ode  u zaborav.