[/slide] [slide] image 
  • image
  •  
  • image
  • image
  • image
  • image 
  • image  
  • image
  • image  
  • image

 

Obrazovanje je najmoćnije oružje koje možete koristiti da promjenite svijet.”- Nelson Mandela

 

Pomoć za Semrino liječenje

3.12.2021. god

Ljudi su društvena bića, i kao takvi upućeni su jedni na druge. Čovek vrijedi onoliko koliko se može suosećati sa drugima, bilo da je u pitanju sreća ili tuga. Naši učenici još jednom su pokazali da su djeca ono najbolje i najčistije u našem društvu. Naime, na društvenim mrežama se proširila vijest da je našoj sugrađanki Semri Omerović potrebna novčana pomoć za liječenje bolesti raka kostiju. Učenički parlament je pokrenuo akciju prikupljanja novca u svim odeljenjima viših razreda, želeći na taj način da pruže podršku Semri, i da joj pošalju poruku da nije sama. Prikupljeni novac uplaćen je na žiro račun porodice. Semri šaljemo tople pozdrave  uz želju za brz oporavak.