Rasporedi nastave za osnovnu školu

02.12.2020.god.

Svi nastavni sadržaji, u skladu sa programom nastave, prikazivaće se prema prethodno utvrđenom rasporedu.

Za učenike prvog ciklusa osnovnog obrazovanja i vaspitanja (I-IV razreda) svi obrazovni sadržaji se emituju putem multimedijske platforme RTS Planeta, a dostupni su i preuzimanjem besplatne aplikacije "RTS Moja škola" za mobilne telefone i tablete, zatim na sajtu RTS-a i na veb stranici mojaskola.rtsplaneta.rs.

Na multimedijskoj internet platformi RTS Planeta svi zainteresovani učenici, roditelji i nastavnici mogu naknadno da pogledaju nastavne sadržaje koje su propustili.

Za učenike drugog ciklusa osnovnog obrazovanja i vaspitanja (V-VIII razreda) svi obrazovni sadržaji se emituju putem javnog medijskog servisa RTS na kanalima RTS 2 i RTS 3. Nastava za učenike petog razreda biće emitovana na kanalu RTS 2, sa početkom u 8.00 časova, dok će se nastava za učenike (VI-VIII razreda) emitovati na kanalu RTS 3, sa početkom u 8.00 časova.

Takođe, sve nastavne jedinice se esmituju i putem multimedijske platforme RTS Planeta, a dostupni su i preuzimanjem besplatne aplikacije "RTS Moja škola" za mobilne telefone i tablete, zatim na sajtu RTS-a i na veb stranici mojaskola.rtsplaneta.rs.

Raspired časova možete pogledati na sledećem linku: