Prvaci u poseti školskoj biblioteci

3.11.2020.

U mesecu novembru, školsku biblioteku posetili su učenici prvog razreda. Upoznavanje sa školskom bibliotekom prvaci su doživeli sa velikom radošću prepoznajući knjige koje su im za laku noć čitali njihovi roditelji.

Svi su sa oduševljenjem prelistavali knjige, komentarisali i pokazivali sadržaje jedni drugima. U razgovoru sa bibliotekarom aktivno su učestvovali iznoseći da znaju pravila koja treba da poštuju u biblioteci i kada iznajmljuju knjige. Otišli su uz obećanje da će dolaziti i pozajmljivati knjige i čuvati ih da bi i druga deca mogla da uživaju u njima i koje će obeležiti njihovo detinjstvo.