Tabla prijateljstva

13. oktobar 2019.

Jedna od aktivnosti koja je obeležila nedelju za nama jeste Tabla prijateljstva, koja doprinosi razvoju pozitivne socijalizacije, usvajanju obrazaca ponašanja i samostalnosti kod učenika. Tim povodom učenici prvog razreda naše škole, zajedno sa učiteljem Muhamedom Dreković posvetili su se izradi table prijateljstva.

Učenici su na ovaj način anonimno ili uz ličnu identifikaciju ostavljali svojim prijateljima poruke zahvale za pomoć, razumevanje, lepe reči, prijateljstvo, gest naklonosti, izvinjenja, čestitke na uspehu, a sve u cilju jačanja ljubavi, poštovanja i razumevanja imeđu učenika.

Pošto je ovo tabla prijateljstva na njoj nema mesta za ružne i neprikladne poruke.

Potreban materijal:

-panel ili fiksni prostor u odgovarajućoj visini

-pojedinačne koverte (sa imenom učenika)

-papiri za poruke