Opštinsko takmičenje iz biologije

11.4.2022. god

U Osnovnoj školi Vuk Karadžić održano je opštinsko takmičenje iz biologije, za učenike V, VI, VII i VIII razreda. Na takmičenju su učestvovali, pored učenika naše škole, i učenici iz OŠ "Rifat Burdžović Tršo", OŠ "25. maj", OŠ "Ibrahim Bakić", OŠ "Meša Selimović" i OŠ "Aleksa Šantić".

Kada je u pitanju V razred prvo mjesto su osvojili učenici Ema Demirović i Imran Manić, drugo mjesto Adem Sinanović, a treće mjesto je osvojio Aleksa Raković pod mentorstvom nastavnice Nerkese Dreković.

Od učenika VI razreda prvo mjesto je osvojio Andrija Stašević, drugo mjesto Elena Stašević, a treće mjesto Hurija Muratović pod mentorstvom nastavnika Semira Tutića.

Od učenika VII razreda, prvo mjesto je osvojio učenik Ahmed Dedeić, a treće mjesto Ertan Dedeić, pod mentorstvom nastavnice Zilhe Demović.

Kada je u pitanju VIII razred, drugo  mjesto su osvojili učenici Daris Hamidović i Meris Krkušić, a treće mjesto Armin Arslanović pod mentorstvom nastavnice Zilhe Demović.

Čestitamo učenicima i nastavnicima/ama na postignutim rezultatima.