Opštinsko takmičenje u odbojci i košarci

5.2.2022. god.

Vrlo važnu ulogu u pravilnom odrastanju djeteta igra sport. Fizička aktivnost daje nemjerljiv doprinos u zdravom razvoju mladog čovjeka a sport vrlo lako nauči djecu kako da pobjede ali i izgube, što je vrlo važno, razvija takmičarski duh. Zato postoje školska, opštinska, regionalna i državna takmičenja gdje se učenici OŠ u raznim disciplinama nadmeću i brane boje svoje škole.

Tako je Savez za školski sport Opštine Tutin organizovao Opštinska takmičenja za osnovne i srednje škole u odbojci i košarci  i to dana 5.2.2022. godine u sali srednje škole. Pobjednici u košarci, u konkurenciji osnovnih škola, ubjedljivo su učenici naše škole, dok su učenice  naše škole u odbojci  osvojili treće mjesto.

Čestitamo pobjedničkoj ekipi, kao i nastavnicima fizičkog i zdravstvenog vaspitanja i želimo puno uspjeha na Okružnom takmičenju.