Ispraćaj u penziju kolege Kemala Bajrovića

29.10.2021. god.

Članovi kolektiva OŠ ,,Vuk Karadžić“ u petak – 29. 10. 2021. god. na skromnoj svječanosti ispratili su u penziju kolegu Kemala Bajrovića.  Kemal  je rođen  10. 9. 1956. god., a u obrazovanju je radio 42 godine i ostavio veoma zapažene rezultate svojim radom kao učitelj a kasnije, u  periodu od 2007. do 2016. godine kao rukovodilac OŠ "Vuk Karadžić" u Tutinu.

Svojim poslovima pristupao je savjesno, a pedagoškim radom osvjetljavao je put znanja svojim učenicima i izveo je  generacije uspješnih, prije svega ljudi, koji su na rukovodećim pozicijama, inženjera, profesora, ljekara, pravnika, ekonomista...

Želimo našem kolegi, prijatelju i sagovorniku da uživa u, nadamo se, mirnim danima sa lijepim sjećanjima i zadovoljstvom na ono što je ostavio iza sebe u našoj školi, ali i šire.