Opštinsko takmičenje iz nemačkog jezika i fizike

25. februar 2020.

Opštinsko takmičenje iz nemačkog jezika održano je 22. februara u 13h, gde je domaćin bila OŠ "Rifat Burdžović Tršo" u Tutinu. Svoju snagu su merili učenici raznih osnovnih škola, dok su samo dva učenika stekla uslov za dalje takmičenje. To su učenici naše škole, Merima Krkušić i predstavnik isturenog odeljenja u Dubovu Alem Bejtović. Čestitamo učenicima i nastavnicima Damiru Hasanović i Adisi Jakupović na postignutom rezultatu!

Opštinsko takmičenje iz fizike održano je 23. februara u 10h. Domaćin takmičenja bila je  OŠ "Meša Selimović" u Ribariću. Učenici naše škole, Senida Balić, sedmi razred (izdvojeno odeljenje u Dubovu) i Daris Hamidović, šesti razred, osvojili su prvo mesto na takmičenju i plasirali se za dalje učešće na Regionalnom takmičenju.

Čestitamo učenicima i nastavnicima Nihadu Sejdović i Ameli Zećirović na postignutom rezultatu!