Završna priredba u OŠ "Vuk Karadžić" u Tutinu

11. jun 2019.

Osnovna škola „Vuk Karadžić“ obeležila je kraj školske 2018/2019. godine u velikoj sali Doma kulture.

Prigodan program  održan je 11.06. u 13 časova. Tada su svi radnici škole, učenici i roditelji imali priliku da vide šta je to obeležilo tu školsku godinu. Program sa svojim nastavnicima i učiteljima izvode učenici od prvog do osmog razreda i uz pesmu i igru opraštaju se od škole i spremaju se da uživaju u letnjem raspustu.

Najuspešnijim učenicima koji su osvojili zapažene rezultate na svim nivoima takmičenja, direktorka škole, Sadeta Nasufović, uručila je nagrade i još jednom čestitala na uspehu. Nagrade je uručila i nastavnicima za požrtvovanost u radu i izuzetne rezultate postignute u školskoj 2018/2019. godini.

Ovakvi trenuci su velika radost za učenike i njihove ponosne roditelje, kao i za nastavnike.

Slike možete pogledati u galeriji na našem sajtu.