Rekreativna nastava na Zlatiboru 2019. godine

6.maj 2019.godine

Godišnjim planom rada za školsku 2018/2019.godinu škola je planirala realizaciju nastave u Prirodi za učenike prvog, drugog, trećeg i četvrtog razreda.

Rekreativna nastava za učenike mlađih razreda OŠ "Vuk Karadžić" Tutin realizovana je na Zlatiboru u periodu od 30. 4. 2019. do 5. 5. 2019.godine. Tamo su za njih svakog dana bile organizovane nastavne, sportsko - rekreativne i zabavne aktivnosti, šetnje i izleti.

Kroz šetnje su učenici imali priliku da upoznaju okolinu, da se druže i brinu o sebi i drugima. Sportske aktivnosti su organizovane u hotelskoj sali i u prirodi, a uključivale su raznovrsne elementarne, poligonske, sportske, gimnastičke i takmičarske igre i vežbe. Učenje je takođe bilo organizovano u prostorijama hotela i u prirodi.

Svako veče su bili različiti tematski zabavni programi u hotelskoj prostoriji - diskoteka, karaoke, maskenbal, modna revija, plesno i filmsko veče, sa dodelom diploma na kraju. Svaki učenik je dobio diplomu za aktivnost u kojoj je bio najbolji.

Fotografije možete pogledati ovde.