Učenik generacije školske 2017/18. godine

Sanja Stašević rođena je 17.07.2003.godine u Beogradu. Osnovnu školu pohađala je u Tutinu. Učenica koja se po svojim osobinama, postupcima, ali i postignućima izdvojila među svojim vršnjacima i zasluženo ponela titulu Učenika generacije. Svojom nenametljivom ambicioznošću, višestrukom talentovanošću, a uz konstantan i sistematičan rad , ostvarila je izuzetne rezultate tokom svog osmogodišnjeg školovanja.

Nosilac je Vukove diplome, kao i redovna članica KUD “Golija“. Bila je redovan učesnik kako na takmičenjima, tako i na drugim vannastavnim aktivnostima. Takođe je dobitnik mnogobrojnih diploma i medalja. Primernim vladanjem bila je uzor ostalim učenicima i našu školu uspešno predstavljala na brojnim takmičenjima, smotrama i festivalima. Bila je i predsednik Učeničkog parlamenta, a u slobodno vreme voli da čita i piše poeziju i prozu.

28.maj 2018. godine