Odlazak u penziju nastavnice biologije Rukije Redžematović

Povodom odlaska u penziju nastavnice biologije Rukije Redžematović učenici su uz podršku nastavnice srpskog jezika Emine Pepić priredili dostojanstven ispraćaj kakav ona i zaslužuje. Tom prilikom učenici su joj posvetili pesme, literarne radove, prigodne poklone, te se uz vrlo emotivan govor zahvalili nastavnici na nesebičnom zalaganju u nastavi.

Kažu da ova profesija stvara sve  ostale profesije i teško je zamisliti koliko daleko doseže njen uticaj i koliko je mladih ljudi usmerila ka onome što ih danas ispunjava kao odrasle.

Pozitivan je uzor bila kako učenicima, svojim kolegama tako i celom kolektivu. Svima je preostalo da joj požele dug, zdrav, miran i srećan život u penziji!